X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

به نام آفریننده کمان و کماندار
در هر جامعه ای، کوچک باشد یا بزرگ، لزوم گردآوری داده های آماری در یک بانک اطلاعات جامع در فرایند برنامه ریزی در آن جامعه امری بدیهی است. براین اساس خانه کمانداران ایران برآن شد با همکاری هیئت های ورزشی استانها و شهرستانها نسبت به این کار بزرگ اقدام نماید تا نتایج حاصله از این آمارگیری در فرآیند برنامه ریزی کلان تیروکمان کشور مورد استفاده قرار گیرد. در ضمن افرادیکه تمایل به عضویت در خانه کمانداران ایران را دارند نیز از این طریق درخواست خود را ارائه نمایند.
خانه کمانداران ایران، یک سازمان مردم نهاد، متشکل از کمانداران ایران و با رویکرد صنفی و تخصصی خواهد بود و محفلی است برای گرد هم آمدن کمانداران پارسی و آغازی است برای تلاشی مشترک در رسیدن به اهدافی متعالی. و افرادیکه که تمایل به پیوستن به این خیل عظیم را دارند، پس از آنکه شرایط عضویت آنها احراز شد، عضو رسمی مجمع عمومی خانه کمانداران ایران خواهند بود و دارای حق رای در تصویب برنامه ها و انتخاب مدیران  و همچنین حق نامزدی تصدی مسئولیت های مدیریتی را خواهند داشت. و این تحقق ایجاد یک نهاد مدنی در جامعه تیراندازی با کمان کشور و به تبع آن پیشرفت کمانداری ایران است. در واقع وجود نهادهای مدنی در هر صنفی لازمه پیشرفت و تعالی آن صنف است و تیراندازی با کمان ، بعنوان رشته اساطیری ایرانیان و ورزش مورد تأکید پیامبر بزرگ اسلام (ص)، در این زمینه پیشگام خواهد بود و امید فراوان می رود که با همت و توان کمانداران ایران زمین و قابلیت های ذاتی تیراندازی با کمان، بزودی شاهد اعتلای کمان و کمانگیری در زمانه امروز باشیم.
حضور تنی چند از پیشکسوتان و بزرگان حال حاضر تیراندازی با کمان کشور و نیز برخی از نخبگان عرصه فرهنگ و مدیریت، در هیات موسس خانه کمانداران سبب شده چشم اندازی روشن و کارآمد برای این نهاد نوپا ترسیم شود.
از اهداف مندرج در اساسنامه خانه کمانداران آمده است:
رشد و احیای ارزشهای ملی و اسلامی تیراندازی با کمان
حمایت از حقوق قانونی و معنوی کمانداران سراسر کشور
حمایت از قشر آسیب دیده و کم توان جامعه تیراندازی با کمان کشور
حمایت از نیروهای مستعد ، قهرمانان و پیشکسوتان تیراندازی با کمان
گسترش بعد رسانه ای و تبلیغاتی تیراندازی با کمان
کمک به فراگیری تیراندازی با کمان در سطح کشور
کمک به ارتقاء جایگاه تیراندازی با کمان ایران در جهان
همچنین مواردی چون:
ایجاد پژوهشکده تیراندازی با کمان
ایجاد بانک اطلاعات کمانداران ایران
ایجاد پورتال خبری تیراندازی با کمان
ایجاد تلویزیون اینترنتی تیراندازی با کمان
ایجاد بانک اسناد و داده های تیراندازی با کمان
ایجاد مجموعه های ورزشی تخصصی تیراندازی با کمان
در دستورکار خانه کمانداران ایران قرار گرفته است.
جهت آگاهی بیشتر از افدامات انجام شده و برنامه های آتی  خانه کمانداران همچنین آشنایی با اعضای این مجموعه، از سایت رسمی خانه کمانداران ایران به نشانی www.archers.ir دیدن فرمایید.  
 
Form1.ppt